Na skróty:

Galerie zdjęć

Sport

Uprawnienia Młodzieżowego Sędziego Sportowego zdobyte!

W dniach 9-11.12.2022r w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie odbyły się konsultacje szkoleniowe dla uczestników Programu Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego – kurs na Młodzieżowego Sędziego Sportowego. 

Czytaj więcej

W poszukiwaniu następcy Kazimierza Deyny.

08.12.2017 r. w hali ZSE Międzyszkolny Ośrodek Sportowy wspólnie ze Starostwem Powiatowym zorganizowali imprezę rekreacyjno-sportowo w celu upamiętnienia 70 urodzin Kazimierza Deyna. Składała się ona z 3 części: konkursu plastycznego, konkursu wiedzy i turnieju halowej piłki nożnej.

Czytaj więcej

Tenis stołowy

W poniedziałkowy poranek (18.12.2017 r.) trzech reprezentantów szkoły wraz z opiekunem – Arturem Papierowskim udało się do II LO rywalizować w rozgrywkach tenisa stołowego organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportowy w Starogardzie Gdańskim. Chłopacy z Czarnej Wody trafili do grupy B wraz z I LO, II LO oraz Zespołem Szkół Zawodowych.

 

Czytaj więcej

Piłka nożna halowa – futsal kobiet

Szóstego grudnia 2017 roku dziewczyny, wraz z opiekunem mgr Arturem Papierowskim, udały się do Starogardu rywalizować w rozgrywkach futsalu – piłce nożnej halowej. Czarna Woda trafiła do grupy B z I LO, II LO oraz Technikum z Owidza. Dziewczyny nie przegrały ani jednego spotkania. Dwa zremisowały i jedno wygrały, z pięcioma punktami zajęły II miejsce w grupie. Na pierwszej lokacie uplasowały się konkurentki z II LO zdobywając siedem punktów.

Czytaj więcej

Piłka ręczna chłopców

W czwartek (16.11.2017 r.) w Czarnej Wodzie odbyły się rozgrywki eliminacyjne do finałów powiatowych z piłki ręcznej chłopców. Reprezentanci Zespołu Szkół w Czarnej Wodzie rywalizowali w grupie B z Zespołem Szkół Ekonomicznych, Zespołem Szkół Zawodowych oraz Technikum z Owidza. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Pokonując Zespół Szkół zawodowych ze Starogardu Gdańskiego oraz Technikum z Owidza chłopcy z Czarnej Wody zajęli II miejsce i awansowali do finałów powiatowych.

Czytaj więcej

Piłka ręczna dziewcząt

Zawody odbyły się 09.11.2017 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim. Podopieczne Zbigniewa Bieska trafiły do bardzo trudnej grupy. Reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czarnej Wody rywalizowały w grupie A z z gospodarzem zawodów – Zespołem Szkół Ekonomicznych oraz dwoma Liceami, I LO oraz II LO również ze Starogardu Gdańskiego.

Czytaj więcej

Piłka nożna halowa – futsal chłopców

30.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach szkół ponadgimnazjalnych powiatu starogardzkiego. Podopieczni Artura Papierowskiego trafili do grupy A, w której zmierzyli się z Zespołem Szkół Ekonomicznych ze Starogardu Gdańskiego, Zespołem Szkół Zawodowych ze Starogardu Gdańskiego oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych ze Skórcza.

W roku szkolnym 2017/2018 były to pierwsze zawody międzyszkolne. Szkoła Ponadgimnazjalna z Czarnej Wody zajęła III miejsce w grupie pokonując jedynie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ze Skórcza.

Czytaj więcej

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda

+48 58 587 8400, +48 58 587 8444