Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

12 kwietnia 2023

Warsztaty z firmą Blum

Co jest lepsze niż zwykłe lekcje w szkole? Oczywiście, warsztaty!
Dla uczniów klas I-III naszej szkoły branżowej odbyły się w minionym tygodniu warsztaty z firmą Blum.Uczestnicy mieli okazję poznać markę jako światowego lidera w produkcji okuć i zapoznać się z filozofią firmy. Ale to nie koniec! Pod okiem profesjonalistów młodzież praktykowała beznarzędziowy montaż okuć. 
Ochotnicy mieli okazję przymierzyć kombinezon Age Explorer, zaprojektowany do symulacji ograniczeń ruchu. Nie zabrakło też pracy ze smartfonem. Młodzi poznali podstawowe zadania aplikacji EASY ASSEMBLY jako cyfrowego narzędzia montażysty. Te zajęcia to zaproszenie do rozwijania umiejętności stolarskich i nie tylko. Kto wie, może ktoś z naszych uczniów będzie się spełniał w przyszłości w zawodzie projektanta mebli kuchennych? Wszystko może się zdarzyć, uczymy się przez całe życie. Dziękujemy firmie Blum Polska za współpracę i zapraszamy na kolejne warsztaty.
 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda