Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

VII Business Weekend

Tempo zmian współczesnego rynku pracy sprawia, iż troska o przyszłość zawodową młodzieży zaczyna się już dziś. Istotą sprawnego funkcjonowania na rynku pracy, jest posiadanie szeroko pojętych kompetencji. Właśnie powiększaniu zasobów kompetencji społecznych i osobistych służył VII Business Weekend zorganizowany przez Młodzieżową radę Powiatu Starogardzkiego oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Turniej odbył się w dniach 6-7 grudnia w Osówku i był adresowany do szkół ponadgimnazjalnych.  Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy drugiej: Alicja Giełdon, Agnieszka Górka oraz Paulina Drewczyńska. Dziewczęta bardzo dobrze poradziły sobie z wyzwaniem. W międzyzespołowej rywalizacji zajęły trzecie, czwarte oraz piąte miejsce.

 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda