Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

Uroczystość rozdania nagród konkursie "Mam sposób na życie bez używek"

Wicestarosta Starogardzki Patryk Gabriel oraz Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Starogardzie Gdańskim Alicja Ćwiklińska wręczyli 29 listopada br. nagrody w konkursie fotograficznym "Mam sposób na życie bez używek". Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarne Wodzie reprezentowały trzy uczennice. Swoje zdjęcia do konkursu zgłosiły: Alicja Giełdon, Amelia Szarmach oraz Jagoda Sommerfeld.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Starogardzkiego i wzięło w mim udział 32 uczestników - wszyscy otrzymali nagrody.

Zdjęcia: Powiat Starogardzki (facebook).pl, Magda Kalkowska

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda