Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

Uprawnienia Młodzieżowego Sędziego Sportowego zdobyte!

W dniach 9-11.12.2022r w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie odbyły się konsultacje szkoleniowe dla uczestników Programu Kształcenie Animatorów Sportu Szkolnego – kurs na Młodzieżowego Sędziego Sportowego. 

W obiektach sportowych Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie, przez trzy dni uczniowie klasy III BS I St. zdobywali nowe umiejętności i wiedzę oraz zdawali egzaminy teoretyczne i praktyczne. Wcześniej młodzież brała udział w zajęciach programowych w szkole z nauczycielem wychowania fizycznego, Arturem Papierowskim. Chłopacy z klasy III mieli do dyspozycji obiekty sportowe przy szkole (basen, trzy hale gimnastyczne, salkę wykładową ) wraz z bazą noclegową (hotel i bursa) i pełnym wyżywieniem. Wszyscy uczestnicy szkolenia pomyślnie zdali egzamin, dlatego mamy nowych sędziów młodzieżowych z piłki nożnej w Czarnej Wodzie.

Lista uczestników:

1. Czapiewski Patryk

2. Gornowicz Patryk

3. Kosecki Paweł

4. Mielewski Igor

5. Kropidłowski Kacper

6. Nadolski Aleksander

7. Ossowicki Kazimierz

8. Piotrzkowski Jakub

9. Sojka Kacper

10. Talaśka Hubert

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda