Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

5 maja 2023

Uczniowie zbudowali wiatę

To świetny przykład współpracy Gminy, szkoły oraz firmy Steico, a skorzystają na tym mieszkańcy. W tym konkretnym przypadku chodzi o mieszkańców ul. Słowackiego 11 i 13 w Czarnej Wodzie.

Poprawa estetyki, ale też względy ekologiczne - te dwie kwestie przyświecały przedsięwzięciu, które właśnie zostało ukończone. Mowa o wiacie, w której znajdować się będą pojemniki do segregacji odpadów. Kilka dni temu przygotowano podłoże, a następnie uczniowie klasy patronackiej Steico w zawodzie mechanik maszyn do produkcji drzewnej  pod kierunkiem instruktorów - pana Jacka Kaszubowskiego i pana Czesława Osowskiego - rozpoczęli wznoszenie wiaty, która będzie służyła mieszkańcom wspólnot mieszkaniowych przy ul. Słowackiego 11 i ul. Słowackiego 13. Działaniom tym patronował radny Witold Bohla.

To nie jest pierwsza tego rodzaju wiata, która powstała w ramach wspomnianej współpracy. W lipcu ub. roku uczniowie klasy patronackiej Steico ukończyli budowę wiaty dla wspólnot mieszkaniowych przy ul. Słowackiego 5, 7 oraz 9. Obiekt służy właściwemu utrzymaniu miejsca segregacji odpadów komunalnych.

Źródło: https://czarna-woda.pl/wiadomosci/67416/uczniowie-zbudowali-kolejna-wiate-?fbclid=IwAR1hIGxWAGDCbfAwYacIYmZD-FGAPrguhSonlWyz-VWHK0bOmUeEGvXcUCo

 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda