Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

11 listopada 2022

Święto Niepodległości

11 listopada 1918 r. to jedna z najważniejszych dat w dziejach Polski. Dzień ten wieńczy blisko półtora wieku dążeń Polaków do odzyskania niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia.

Spotkanie rozpoczęto hymnem państwowym. Scenografię stanowiły brzozowe krzyże, zapalone świece, jesienne liście i prezentacja multimedialna. Młodzież przygotowała cześć artystyczną, przedstawiając walkę Polaków o odzyskanie niepodległości. Wspólnie zaśpiewaliśmy pieśń wojskową pt. "Szara Piechota". Na koniec odbył się interaktywny test wiedzy o Niepodległej. Intencją wydarzenia było wzbudzenie refleksji nad burzliwymi dziejami Polski. Dziękujemy uczniom klasy II za zaangażowanie w jego przygotowanie!

 
 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda