Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

10 października 2023

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Dnia 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Nasi uczniowie przygotowali gazetkę tematyczną i kolorowe murale na korytarzu. To nie tylko jednorazowa inicjatywa, dla nas to priorytet przez cały rok.

Bierzemy udział w programie profilaktyki zdrowia psychicznego "Godzina dla MŁODYCH GŁÓW" pod skrzydłami fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. W województwie pomorskim zgłosiło się do programu 121 szkół! Już wkrótce startujemy z cyklem lekcji dotyczących ochrony zdrowia psychicznego, będziemy je realizować do końca roku szkolnego. Program jest odpowiedzią na rosnący kryzys psychiczny wśród młodych osób. Razem możemy wiele!

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda