Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

"Nauka jest najbardziej efektywna wówczas, kiedy sprawia radość"
                                                                                                                                                                                                                                                Peter Kline
 
2 września 2019 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020.
Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego, po czym reprezentanci klas trzecich powitali szkolną społeczność, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którym życzyli wielu sukcesów.  Nauczycielom uczniowie życzyli dużo cierpliwości i wytrwałości.
Dyrektor p. Małgorzata Suchocka życzyła wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny i owocny.

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda

+48 58 587 8400, +48 58 587 8444