Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

12 października 2023

Profilaktyka antyalkoholowa

Konkretna opowieść konkretnego mężczyzny. Gdzie? W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czarnej Wodzie.

Uczniowie poznali historię pana M. Tak, z alkoholizmu da się wyjść. Pan M. nie pije od 22 lat i dzieląc się swoimi doświadczeniami, chce pomagać innym ludziom. Było o tym, czemu nie ma bezpiecznej ilości spożywanego alkoholu, jak niska samoocena potrafi pchać człowieka w nałóg i dlaczego warto było przebiec maraton. Problem alkoholu to trudny temat, szczególnie w sytuacji, gdy punkty sprzedaży mnożą się jak grzyby po deszczu, a reklamy piwa stały się codziennością.

 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda