Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

Policyjna profilaktyka

Policyjna profilaktyka to ważna kwestia w pracy z młodymi ludźmi.  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnej Wodzie zorganizowano w klasach pierwszych dwa spotkania edukacyjne z funkcjonariuszami policji. Tematem przewodnim była odpowiedzialność karna nieletnich.

Dnia 7 lutego br. odbyły się zajęcia teoretyczno-praktyczne zrealizowane przez mł. asp. Małgorzatę Szwedę z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Ważnym punktem spotkania była możliwość użycia przez uczniów tzw. alkogogli. Gogle symulują stan nietrzeźwości, zaburzając pracę błędnika i otępiając zmysł wzroku.  W kolejnym tygodniu dzielnicowa z Posterunku Policji w Kaliskach, mł. asp. Anna Słonimska,  kontynuowała problematykę odpowiedzialności karnej nieletnich. Przeprowadzona została prelekcja z młodzieżą klas pierwszych, która z jednej strony była przestrogą prze zagrożeniami, z drugiej zaś z pewnością uświadomiła niejednemu młodemu człowiekowi, jak łatwo jest popaść w konflikt z prawem.

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda