Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

NARODOWE CZYTANIE 2019

W piątek 6 września młodzież z naszej szkoły uczestniczyła, w zorganizowanym przez KULTURALNIĘ NARODOWYM CZYTANIU NOWELI POLSKICH.

Podczas tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie. Jest to wybór tekstów, których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. (...)Uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością i solidarnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę ani zapomnieć o naszej historii - napisał w specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda.

Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu.

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda