Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

INFORMACJA DLA PRACODAWCY

Szanowni Państwo!

Cech Rzemiosł Różnych w Starogardzie Gd. przesyła  otrzymany z Pomorskiej Izby Rzemieślniczej plan  działania w ramach przygotowania i przeprowadzenia w 2022 r. egzaminu czeladniczego dla młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego  u rzemieślników będących uczniami szkół branżowych I stopnia Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw przesyła  plan. Harmonogram został przygotowany przez Związek Rzemiosła Polskiego i zostanie zatwierdzony uchwałą Zarządu ZRP.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przesłanymi materiałami .

Pliki (do pobrania)

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda

+48 58 587 8400, +48 58 587 8444