Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

Finał zbiórki dla przedszkolaków

Przed świętami Bożego Narodzenia trwała w naszej szkole zbiórka rzeczy dla przedszkolaków. Młodzież mogła przekazywać maskotki, gry edukacyjne, książki czy zabawki. W czwartek uczniowie klasy pierwszej Gracjan Linda i Wiktoria Giłka pod opieką pedagoga szkolnego odwiedzili przedszkole w Lipkach Górnych i przekazali zebrane przedmioty. Spotkanie było przesympatyczne. Miłym rozmowom z maluchami nie było końca. Dzieci opowiadały nam, kim chcą zostać w przyszłości. Gracjan i Wiktoria zachęcali wszystkich do nauki zawodu w ZSP w Czarnej Wodzie J Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę.

Dziękujemy bardzo.

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda