Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

COVID-19 Zmiany dotyczące funkcjonowania szkoły

Od dnia 19 października Zespół Szkół Ponadpodstawowych przechodzi na nauczanie zdalne.

Nauczanie zdalne odbywa się wg dotychczasowego planu lekcji w Branżowej Szkole I stopnia. Zapisy dokonywane są w czasie rzeczywistym, w chwili rozpoczęcia lekcji. Uczniowie mają obowiązek odebrać wiadomość wysłaną przez nauczyciela przez e-dziennik (w ten sposób potwierdzają obecność na zajęciach). 

Nauczanie zdalne odbywa się w formie zapisu w wiadomościach i/lub zadaniach domowych.

W czasie lekcji nauczyciel jest w stałym kontakcie z uczniami poprzez aplikację Messenger lub Discord. W szkole branżowej lekcje on-line realizowane są według uznania i możliwości. O spotkaniu on-line uczniowie są informowani wcześniej na grupach klasowych (Messenger) lub w wiadomościach.

 

Zawieszenie zajęć stacjonarnych w szkołach. Informacje dla rodziców i pracodawców:

 

  

https://www.kuratorium.gda.pl/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne-dla-uczniow-klas-iv-viii-szkoly-podstawowej-i-uczniow-szkol-ponadpodstawowych/

 

 

https://www.kuratorium.gda.pl/cala-polska-w-czerwonej-strefie-kolejne-zasady-bezpieczenstwa-oraz-solidarnosciowy-korpus-wsparcia-seniorow/

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda

+48 58 587 8400, +48 58 587 8444