Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

Bezpiecznych wakacji 2020

Drodzy Uczniowie!

Wakacje 2020 będą inne niż zwykle, bo wszyscy musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić w sobie nawyki, które pomogą nam chronić się przed COVID-19. Pamiętajcie o bezwzględnej higienie i innych środkach ostrożności rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministra Zdrowia. Pamiętajcie też o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku.

Każdy z nas chciałby, aby substancje psychoaktywne nie kusiły. Ale kuszą. Dlatego zapoznajcie się z infografiką na ich temat.

Bądźcie czujni! Zagrożenia nie mają wakacji… W przypadku pracy wakacyjnej, zawsze sprawdźcie nowego pracodawcę

https://www.youtube.com/watch?v=2wLce1OJ7b4

Udanego wypoczynku 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda