Na skróty:

Galerie zdjęć

Aktualności

1 grudnia, czyli Światowy Dzień Walki z AIDS

W tym dniu zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w obchody Światowego Dnia Walki z AIDS. To odpowiedni moment, aby zwiększyć świadomość na temat tej choroby. Profilaktyka i wiedza potrafią uratować życie. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego zapraszamy Was do zapoznania się z kluczowym informacjami na temat HIV i AIDS, jak również zachęcamy do udziału w konkursie online. Ponadto uczennice klasy drugiej BS I stopnia, Magda Plata i Daria Zielińska przygotowały specjalnie na ten dzień plakat profilaktyczny.

Pamiętajmy, że choroba, wykryta odpowiednio wcześnie, może być leczona, a życie pacjenta może wyglądać normalnie.

 

powrót...

 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych W Czarnej Wodzie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Czarnej Wodzie
Mickiewicza 1j, 83–262 Czarna Woda